وبسایت کامیاران نیوز صدای مردم گرانقدر کامیاران

مردم قدرشناس وفهیم کامیاران منتظرحماسه ای دیگر از شما هستیم
روابط عمومی کامیاران نیوز

اهمیت این مراسم به آن خاطر است که خانواده این شهید که ساکن استان همدان هستند در میان شما مردم خوب کامیاران حضور خواهند یافت واز این بابت اهمیت موضوع صدبرابر می گردد.
هنوز حضور حماسی وبی نظیرشما درتشییع شهدای گمنام طراوت وتازگی خود را از دست نداده که با خبر شدیم هویت یکی از این دلاورمردان مشخص شده است.

آن روز را خوب به یاد داریم ابتدای مردم در تپه نور الشهدای کامیاران بود وانتهای حضور مردم در شهرک الهیه واقعه ای کم نظیر از شما مردم ارزشی وقدرشناس کامیاران که هیچ گاه در روزهای سخت وحماسی انقلاب را رها نکرده اید ودر آخرین حرکت در دفاع ازآرمان های اسلام ،امام ورهبری 5تن از جوانان دلاورتان را تقدیم این درخت تناور نمودید امری که از نظر ارزشها در هیچ کجای دنیا سابقه ندارد.
اما اکنون در حماسه ای دیگر منتظر شما هستیم به مناسبت تشخیص هویت این شهید والامقام وهمچنین سالروزشهادت امام محمدباقر علیه السلام وچهلم شهدای زرنه کامیاران مراسم باشکوهی در محل سالن اجتماعات سپاه کامیاران برگزار است.
اهمیت این مراسم به آن خاطر است که خانواده این شهید که ساکن استان همدان هستند در میان شما مردم خوب کامیاران حضور خواهند یافت واز این بابت اهمیت موضوع صدبرابر می گردد.
یکی از دغدغه های کامیارانی های غیرتمند این است که شاید خانواده این شهید معظم خواهان انتقال پیکر فرزند برومندشان به همدان گردندواین برای ما مردم کامیاران سخت است ما به این دو شهید عادت کرده ایم هرروز تعدادی از همشهریان عزیز از مقام این دو دلاور عیادت می کنند سنگ های دل را با آن عزیزان باز می کنند واگر قرارباشد یکی از آنها از میان ما برود تحملش بسیار سخت ودردناک است واز طرفی آن شهید دیگر علاوه برگمنامی تنها نیز خواهد شد کسی چه می داند شاید این دو عزیز هرلحظه با هم سخن بگویند واز روزهای سخت خون وحماسه ،مردانگی وشرافت قصه ها بگویند واگر یکی از این دو دلاور از میان ما برود آن دلاور دیگر تنها خواهدشد.
پس ما کامیارانی ها اگرشده به پای خانواده آن شهید بیفتیم باید نگذاریم شهیدشان را ببرند آن شهید حماسه سرا دیگر غریب نیست یکی کامیارانی است که بربلندای کوه نور الشهدا برما ناظر وشاهد است وشاید خدا خواست فردا روز ما را شفاعت کند پس بیاییم واز خانواده آن عزیز التماس داشته باشیم فرزندشان زا از ما نگیرندچون او امروز بزرگ شهر ماست آقای کامیاران است وعظمت کامیاران به خاطر وجود مطهرش است افتخار کامیاران است.
به امید حضور همه کامیارانی های عزیز در روز سیم شهریور ماه در محل سالن اجتماعات سپاه کامیاران
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : چهارشنبه 25 شهریور 1394 توسط : کامیاران نیوز
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic