وبسایت کامیاران نیوز صدای مردم گرانقدر کامیاران

وسیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون
دشمن بداند ما همچنان ایستاده ایم
به بهانه چهلمین روز عروج ملکوتی 5بسیجی دلاور کامیارانی

چند صباحی دیگر مصادف است با چهلمین روز آسمانی شدن جوانان غیرتمند بسیجی کامیارانی، جوانانی که به حضرت علی اکبر علیه السلام اقتدافرموده وخون پاک خود را نثار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نمودند.

هرچه در وصف این شهدا بگوئیم نمی توانیم حق مطلب را ادا کنیم پس این موضوع را فاکتور گرفته سخنی با ضدانقلاب بی شرم وحیا داریم.

شما روبه صفتان زشت خو5نکومرد را مظلومانه به شهادت رساندید درحالی که ادعایتان این است که به خلق کرد خدمت می کنید ومی خواهید حق وحقوق این مردم را بگیرید،حال این سوالات را،از شما داریم:


آپلود عکسآپلود عکس
آپلود عکسآپلود عکسآپلود عکس

کسانی را که به شهادت رساندید با چه زبانی سخن می گفتند؟ اهل کجا بودند؟از کدام قشرجامعه بودند؟

این سوالات وصدها سوال دیگر توانسته است بارهای بار شما را رسوا وبی آبرو کند اما کسی که آبرو ندارد از همه پر،روتر است وبه قول معروف این گونه وانمود می کند که او نه تنها بی آبرو نیست بلکه خیلی هم محترم است پس در این تفکر زشت خود بمانید وبرآن خرده ای نمی گیرم چرا که فاحشه ها هم چون شما فکر می کنند.

اما آیا تا کنون از خود پرسیده اید در سواحل فرانسه سرکردگان حیوان صفت شما مشغول چه کثافت کاری هائی هستند؟همین حاجی احمدی را می گویم که ادعای دفاع از خلقش گوش فلک را کر کرده است آیا می دانید با پول سرویس های جاسوسی سی آی ای وموساد مشغول چه بی شرمی هائی است؟ آیا می دانید او در قبال به شهادت رساندن فرزندان دلیر کردستان از اربابان صهیونیست خود پول می گیرد؟آن وقت شما خود را مدافع خلق می دانید؟
این چه ادعای مضحک وبی شرمانه ای است که شما دارید؟ مگر شهید پیمان ویسی با چه زبانی صحبت می کرد؟ آیا او فارسی صحبت می کرد؟ آیامی دانستیدهمین شهید دلاور در بحث مسائل فرهنگی ومبارزه با اعتیاد در قالب نمایش های خیابانی وصحنه ای چه کمکی به این قشر فریب خورده می نمود؟ آیا می دانید که پدر شریف شهید پیمان کارگر است ودرحالی که پیمان دوساله بود مادر عزیزش به رحمت خدا رفته بود وپیمان عزیز با زجر وفلاکت بزرگ شده بود؟ اگر شهید پیمان مصداق بارز یک کرد با شرف وانسان کامل نیست پس چه کسی می تواند چنین ادعا کند؟

مگر شهید غلام رحمانی پدرش تاجر بوده است؟ آیا می دانید پدر همین شهید بزرگوار هنوز هم مشغول کارگری است؟واز این طریق خود وخانواده شریفش ارتزاق می کنند؟

آیا می دانستید خانواده شهید آرش نصیرب نیا از کشاورزان زحمت کش هستند ودر راه خدمت به اقتصاد وکشاورزی کردستان زجرها وزحمت ها می کشند؟

آیا می دانید پدر شهید میلاد درخشان عزیز کارگر است واز این طریق نان حلال برسفره خانواده می نهد؟

آیا خانواده شهید زانیار عزیز را می شناسید؟ آیا می دانید خانواده آن عزیز از طریق کسبه گری جز در مغازه ای فکستنی وبا دادن اجاره بها امرا معاش می کنند؟ونانی به پاکی همان نانی که در تنور پخته می شود به خانه می برند؟
شما چه کسانی را به شهادت رسانده اید؟

آیا می دانید در روز تشییع پیکر این دلاوران، مردم کامیاران به شما چه چیزها که نگفتندومیلیون ها لعنت نثارتان کردند؟
اگر نمی دانید پس خوب گوش کنید.
کاری که شما در،راستای بی آبروی خودتان ازطریق به شهادت رساندن  این مجاهدان راه خدا،انجام دادیدبا هیچ امر دیگری قابل مقایسه نیست،اگر میلیاردها صفحه علیه شما نوشته می شد واز زشتی هایتان سخن گفته می شدومیلیون ها تصویر وفیلم از اعمال زشت تان منتشر می گردید ومستند می شد به اندازه یک قطره خوب گوش کنید به اندازه یک قطره از خون این عزیزان رسوا نمی شدید که این قطره خون با شما کرد.

امروز مردم انقلابی کامیاران از هرروز دیگر متحدتر ومنسجم تر هستندحتی اگر افرادی بودند که نسبت به شما شک داشتند با این کار نه تنهاشکی دروجودشان باقی نمانده بلکه بیشتر از هرکامیارانی دیگر شما را لعن ونفرین می کنند.
واما کلام آخر:
در میان ما کامیارانی ها ضرب المثلی مرسوم است که معنایش بدین گونه است هرگاه فردی عاقبت شر شود وخداوند او را از خود براند دست به قتل وزنا می زنددست به دزدی وآدم ربائی می زند دست به رفتارهایی می زند که شأن انسان را از او می گیرد.

امروز شما نماد بارز این مثل معروف هستید در زناکار بودن شما شکی نیست واصلا یکی از دلایل حضور شما در میان گروهک های ضدانقلاب همین امر است چون فاسد هستید چون بی حیا هستید بسیار طبیعی است که به گروههای بی حیا بپیوندیدواز سوئی دیگر کارتان کشتن انسان های شریف ومومن است وبه این جنایت هم افتخار می کنید پس شما همان ها هستید که خداوند عاقبت شما را شر وگمراهی قرار داه است همان جا که زیبا در سوره حمد می فرماید"غیر المضوب علیهم والضالین"
وحرف آخر:
اما بدانید که صبر فرزندان کردستان هم حدی دارد ما کردستانی های باشرف اجازه نخواهیم داد که باردیگر دست های ناپاک تان خون عزیز دیگری را بریزد چون منتظر یک دستور هستیم تا با برداشتن سلاح ایمان به جنگ شما ناپاکان بی ایمان بیائیم وبرای همیشه تاریخ مردم کرد را از شر شما ایمن کنیم.
وسیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون
روابط عمومی کامیاران نیوز

داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : پنجشنبه 26 شهریور 1394 توسط : کامیاران نیوز
نمایش نظرات 1 تا 30
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو