وبسایت کامیاران نیوز صدای مردم گرانقدر کامیاران

برجام وایرادی بر نیروهای انقلاب
روابط عمومی کامیاران نیوز
من درحدی نیستم که بگویم در شرایط شبیه احد هستیم ویا بدر اما این را خوب می دانم باید فرزندان انقلاب همواره به کمین نیروهای قریش بر دره احد بنگرندآنجا که اگر به دستوران نبی خدا صلوات اله علیه وعلی آله الطاهرین عمل می شد دیگر مدینه شاهد حفر ختدق وجنگ احزاب نمی شد.
انقلاب اسلامی در هزاره دوم بعد از میلاد توانست بسیاری از ساختارهای دشمن را که برای دهها سال بعد برنامه ریزی شده بود در هم بشکندوبرای اولین بار درتاریخ اثبات کرد که دین می تواند بهترین برنامه را برای زندگی بشر در دو قالب روحانی وجسمانی انشا کنداما دشمن هنوز هم نمی تواند باور کند که این موضوع اتفاق افتاده است وزمان تثبیت آن نیز دیری است که انجام گرفته وبه همین خاطر باید هر آن منتظر توطئه ای نو بود واز این بابت دوست ودشمن به یک سان فکرمی کنند ودر آن خللی نمی بینند.
دشمن، دشمن است ونباید از او منتظر محبت بود بارها دست های مخملی را پیش آورده انداما مبصرین انقلاب اسلامی بسیار زیبا این دست پدنی را از مخمل بودنش متمایز نموده اند واین بزرگترین نعمتی است که خدا به ملت ایران ارزانی داشته است وآن وجود رهبری فرزانه ،با درایت وبصیراست که مسلمانان در طول تاریخ چنین موهبتی الهی کمتر داشته اند واگر بوده است ما نمی دانیم.
حال جای این پرسش ها را باز می گذاریم:
 پس چه لزومی دارد اصحاب انقلاب با داشتن چنین رهبر زیرکی بر سر مسائل مهمی همچون بحث اتمی کشور گاها همدیگر را رنج می دهند؟
اکنون که اردوگاه دشمن به خاطر همین توافق نامه مشهور برجام به هم ریخته است وهرروز برسر آن همدیگر را تهدید می کنندچرا ما نباید اتحاد خود را در مقابل کیان دشمن محفوظ تداریم؟
قطعا هر انسان عاقلی می داند که کل این توافق نامه به سود ما نیست وحتی ریاست محترم جمهوری سخن زیبائی گفتند که این توافق نامه 2بر3به نفع ما می باشد واین یعنی تمام موضوع به نفع ما نبوده ونیست واتفاقا این را باید به فال نیک گرفت که مسئولین ارشد ما تا این اندازه با ملت بزرگ ایران رو راست هستند.
چند روزی است که بر سر مذاکرات هیئت های قبلی ودستاوردهای هیئت جدید اختلافاتی بروز کرده است واین به هیچ وجه به صلاح کشور نیست ولازم است مسئولان عزیز در این موضوع تجدید نظر کنند
این که تمامی هیئت های حال وگذشته دلسوز کشور وملت بوده وهستند شکی نیست وکسی حق ندارد به جهت مطامع سیاسی گروه دیگر را به ساده اندیشی متهم کند، مذاکرات هسته ای موضوع ساده ای نیست که این گونه بخواهیم برسر آن دعوا کنیم حداقل این موضوع را همه می دانیم که تمامی مذاکره کنندگان در هردوره از توصیه های مقام معظم رهبری نه تنها استقبال کرده بلکه آن را آویزه گوش نموده ونصب العین رفتار وعملکرد خود کرده اند پس این همه همدیگر را رنجاندن چرا؟
هیچ گروه سیاسی حق ندارد دستاوردهای مذاکرات را به نفع خود مصادره کند چون در یک نگاه اصولی واخلاقی به وضوح می بینیم که نوع برخورد تمامی دولت ها به مذاکرات هسته ای نافع بوده است:
یک مثال ساده:
خوب به یاد دارم که راکتور تهران سوختش به پایان رسیده بود ودولت سابق جهت فعال بودن راکتور از جهان غرب درخواست اورانیوم با غنای 20درصد را کرده بود غربی هاداستانی به راه انداختندکه تنها هدف شان مضحکه ملت فهیم ایران بود اما واکنش دولت محمود احمدی نژاد نه تنها باعث شد سوخت هسته ای در داخل تولیدشودبلکه راهی را گشود که غربی ها را حسابی هراسناک نمود واین خود دلیلی بود بر به پای میز مذاکره آمدن غربی ها وبه جرات می توان گفت قسمتی ازتوافق نامه برجام خود حاصل همین ترفند دولت سابق بوده است که با درایت دولتمردان و توان بالای دانشمندان هسته ای حاصل گردید ودشمن را به این فکر واداشت که اگر بخواهند همچنان ساز مخالف کوک کنند ایرانی ها گزینه های زیادی را دارند که به موقع از آن استفاده خواهند نمود.
ویا درایت دولت آقای دکتر روحانی در این زمان توانست به جهانیان اثبات نماید که ایرانی ها نه تنها به دنبال سلاح اتمی نیستند بلکه به این نتیجه رسیدند که ایرانی ها واقعا این نوع سلاح ها را حرام می دانند واین نشأت گرفته از فرمایشات مقام معظم رهبری وعمل به توصیه های معظم له توسط دولت فعلی بوده است که جهان را به خود آورد که غربی ها زورمدارانه با موضوع اتمی ایران برخورد می کنند.
ویا این که امروز به وضوح می بینیم که علاوه برجهان خود دشمن اصلی یا همان شیطان بزرگ به خاطر امضای ما بر توافق نامه برجام دچار دو دستگی شدید شده است جمهوری خواه ودمکرات هار ا به جان هم انداخته است واز همه مهمتر صهیونیست هار ادر برابر افکار عمومی جهانیان قرار داده است واگر به همین منوال بازیگران ودانشمندان خوب ما بازی را در دست داشته باشنند دیری نخواهد پائید که جهانیان کاملا نتیجه خواهند گرفت این دشمنان ملت ایران هستند که بهانه تراشی می کنند وخواهند فهمید که ملت بزرگ ایران نجیب ترین ملل جهان است.
پس چرا دوستان انقلاب به جای بزرگ نمودن مشترکات دارند به اختلافات به صورت ویژه می نگرند؟ آیا دوستان نمی دانند در چنین شرایطی که جهان اسلام دچارآتش اختلافات مذهبی طراحی شده توسط همین دشمنان شده است وهرروز شاهد قتل وکشتار وسیعی از جامعه بزرگ مسلمانان در خاورمیانه وشاخ آفریقا هستیم وبه جای پرداختن به این مصایب آمده اند واز اختلافات هسته ای سخن می گویند؟
دوستان باید بدانند انجا که متحد الرای عمل کرده اند دشمن کم آورده است وهیچ گاه نتوانسته است درآورده هایش به اختلافات ما متوسل شود وهمین موضوع نقطه مثبت ما وضعف دشمن بوده است وبر عکس آن هم صادق بوده است.
پس لازم است دوستان در فضائی دوستانه ولین بنشینند ومسائل را باز کنند وحتی ان را به جامعه تسری ندهند چون ملت ایران مسئولان را امین خود می دانند واگر موضوعی به این مهمی مهر محرمانه بخورد ملت می دانند که این به خاطر مصالح آنان است نه این که ملت را نامحرم بدانند اصلا کجای دنیا چنین ملتی را سراغ داریم آِا این خود بزرگترین بمب اتمی نیست که داریم؟ بمب اتمی به اسم ملت نستوه ایران وچه ارزشی وچه قدرتی بالاتر از ملت ها را می شناسیم؟
در پایان لاز مسئولان عزیز وزحمت کش عاجزانه درخواست می شود این گونه اختلافات را نه تنها علنی نکرده بلکه در محفلی کاملا دوستانه نشسته وگرهها را باز کنند ونتایجی یک دست ومتفق القول را اتخاذ کنند آن وقت این موضوع را به اضافه قدرت مردم به صحنه های جهانی برده تا دوست ودشمن متوجه شوند که انرژِ هسته ای معنای واقعی ان چه بوده وچه می باشد؟

داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : پنجشنبه 26 شهریور 1394 توسط : کامیاران نیوز
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو