مسابقات قهرمانی فول کنتاکت کیک بوکسینگ کُردستان/

کسب 2 مدال طلا در مسابقات کیک بوکسینگ توسط رزمی کاران کامیارانی

کسب 2 مدال طلا در مسابقات کیک بوکسینگ توسط رزمی کاران کامیارانی

کامیاران نیوز:مسابقات فول کنتاکت کیک بوکسینگ قهرمانی کُردستان با شرکت ۱۳۷ فایتر در ۲۷ وزن و در 3 رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد.


به گزارش شاهوخبر؛ رزمی کاران کامیارانی توانستند 2 مدال طلا از مسابقات فول کنتاکت کیک بوکسینگ کردستان که در شهر سقز برگزار شد را به دست آورند.

در مسابقات کمیته فول کنتاکت کیک بوکسینگ که به مناسبت فرارسیدن 38 مین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور رزمی کاران این رشته از شهرهای کردستان برگزار شد، ورزشکاران کامیارانی توانستند 2 مدال باارزش طلا را کسب نمایند.

مسابقات فول کنتاکت کیک بوکسینگ با شرکت ۱۳۷ فایتر در ۲۷ وزن از شهرهای کامیاران، سنندج، سقز، بیجار، دیواندره و بانه و در 3 رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان باهم به رقابت پرداختند.

در پایان این رقابت ها تیم سقز که میزبان این دوره از مسابقات بود، با ۱۱ مدال طلا، ۱۵ نقره و ۱۳ برنز در جایگاه اول این رقابت ها قرار گرفت و رزمی کاران سنندجی با ۵ طلا، ۸ نقره و ۸ برنز رتبه دوم را به دست آوردند.

همچنین تیم شهر  بانه با کسب  ۵ مدال طلا، ۲ نقره و ۴ برنز عنوان سوم این رقابت ها به نام خود ثبت نمود و «سینا بیابانی» در وزن -۶۰ کیلو، در رده نوجوانان و «مرصاد زارعی»  در وزن ۷۵ –  و در رده سنی جوانان 2 مدال طلا را کسب کردند.

بر اساس اعلام اداره ورزش وجوانان کردستان، این مسابقات با حضور «جعفر عرفانیان خواه» مسئول سبک کمیته فول کنتاکت کیک بوکسینگ ایران و خاورمیانه و «بهرام جودوری» داور بین المللی فدراسیون ورزش های رزمی برگزار شد.تاریخ : سه شنبه 5 بهمن 1395 | 14:38 | نویسنده : کامیاران نیوز | نظرات