فرمانده سپاه کامیاران در جمع فرهنگیان بسیجی عنوان کرد:

اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی مرهون مجاهدت های شهیدان است

اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی مرهون مجاهدت های شهیدان است

کامیاران نیوز:فرمانده سپاه گفت: ایمان و علاقه مردم به نظام جمهوری اسلامی سد بزرگی در برابر زیاده خواهی های دشمن است و استکبار با درک این موارد درصدد است از طریق اجتماعی و فرهنگی مقابله نماید.


به گزارش شاهوخبر؛ فرمانده سپاه کامیاران در جمع فرهنگیان بسیجی اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی را مدیون مرهون مجاهدت های شهدای انقلاب اسلامی دانست.

سرهنگ پاسدار منصور ولیئی اظهار داشت: دهه فجر یادآوری رهبری مدبرانه حضرت امام خمینی(ره) و تحمل سال ها سختی و تبعید دوران ستم شاهی می باشد که با پشتیبانی مردم انقلابی به ثمر نشست و به ظلم و جور چندهزارساله پایان بخشید.

وی که در جمع فرهنگیان بسیجی شهرستان کامیاران سخن می گفت با اشاره به اقتدار امروز نظام خاطر نشان کرد: در جهان امروز هر روزه شاهد انواع خدعه و دسیسه استکبار بر علیه ملت ها و دولت های آزاده و آزادیخواه هستیم و اگر رهبری مقتدر و مدبر نباشد، فتنه های دشمنان سرزمین ها را فرا می گیرد.

فرمانده سپاه کامیاران به دوراندیشی و تدبیر رهبری اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری با توانایی تام  و با تدبر و دوراندیشی تمام حرکات و دسیسه های دشمن را زیر نظر دارد وسیاست های کلی نظام براساس اندیشه های ایشان تدوین می شود، به گونه ای که اکنون ایران تنها جزیره آرام خاورمیانه به شمار می رود.

سرهنگ ولیئی در بخش دیگری از سخنان خود به نوع دشمنی استکبار با اسلام ونظام جمهوری اسلامی اشاره کرد وگفت: دشمن از راه سخت افزاری در جنگ با جهان اسلام است و دراین میان از طریق نرم افزاری می خواهد بر سیاست های جمهوری اسلامی تاثیر بگذارد.

وی افزود: ایمان و علاقه مردم به نظام جمهوری اسلامی سد بزرگی در برابر زیاده خواهی های دشمن است و استکبار با درک این ایمان و علاقه درصدد است از طریق  اجتماعی و فرهنگی با خواسته های ملت بزرگ ایران مقابله نماید.

فرمانده سپاه کامیاران در پایان با اشاره به رویدادها و جنگ های نیابتی استکبار در خاورمیانه ابراز داشت: امروز استکبار با همکاری دولت های وابسته در منطقه و همراهی گروهک های تکفیری در جنگ با جهان اسلام است، اما عزم راسخ مردم مسلمان منطقه و دفاع آنان از سرزمین و دینشان، باعث می شود تمام حربه های دشمن به شکست بیانجامد.تاریخ : پنجشنبه 14 بهمن 1395 | 11:48 | نویسنده : کامیاران نیوز | نظرات