تبلیغات
وبسایت کامیاران نیوز - دلنوشته مجتبی باجلانی کامیارانی به خانواده شهید محسن حججی

دلنوشته مجتبی باجلانی کامیارانی به خانواده شهید محسن حججی

 

 

من از کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش با شما سخن می گویم از شهرکامیاران شهری که بسیاری از نجف آبادی ها را در قالب گردان های مهاجرین مورد استقبال قرارداد وپرادری انصار ومهاجرین صدر اسلام در این شهر دوباره تجدید گردید.

این باروقبل از هرچیز دوست دارم پروفایل خواهرم وهمسرشهیدسربدار شهیدحججی را دیگربار این حقیرتاریخ ساز نمایم.

عکس پروفایل همسر شهید محسن حججی پس از خبر دیشب سیدحسن نصرالله که گفت شهید حججی جزو ۳ شهیدی است که حزب الله با تبادل از داعش تحویل می‌گیرد.

عکس/ پروفایل همسر شهید محسن حججی

خانواده محبوبم، خانواده شهید سربدارم

درود وسلام بی انتهای خدا برشما السابقون وبرشهید عزیزتان

اگربگویم بعد از شما بزرگواران اولین ایرانی هستم که پیگیر این هنرنمایی بی بدیل سده های بعد از عاشورا بوده ام سخن به گزافه نگفته ام.اگر بگویم شب های زیادی تا صبح بیدارماندم تا آخرین خبرها را در این مورد بی مثال بیابم بدانید نیک سخن گفته ام.

شاید جزو اولین کسانی بودم که سخنان سید حسن نصرالله آن سید جبل عامل وآن گوهر بی نظیرکه آبروی اعراب را خرید را با گوش دل وجان به نظاره نشستم هم گریستم وهم شادمان شدم.

گریستنم به خاطرآن بود که بارخدایا چنین یگانه هایی در این مرز وبوم تا هستند نمی شناسیم شان تا از وجود کبریائی شان بهره ها بریم وشادمان از این هستم که اراده خداوند همان است که ما نمی دانیم اراده ای که نمی خواهدپیکر آن سردار سرافراز آن سربه دار تاریخ ساز در چنگال شریرترین ها باقی بماند.

خانواده عزیز شهید محبوبم

فرزند شما همان راهی را رفت که مولای آزادگان عالم امکان رفت وبا این رفتن بسیار زیبا سرود که ای رسول خدا(ص)اگر درآن روز غمگین وآن مکان مغموم حسین(ع)تو تنها بود امروز تنهایی اباعبدالله که جانم فدای خاکی باد که برآن قدم مبارک نهاده است دگرمعنا ندارد.امروز آن یل نجف آبادی باعث صدقه ی جاریه ای گشته است که تا کنون چنین صدقه ای خلقت نیافته است وآن این است که سرهای مان را بلند نمود تا دیگر احساس شرمندگی وخواری ننماییم.

پدر ومادر عزیز شهید محسن حججی :

به این فرزند چه تعلیم داده بودید که جهانیان را خجلت زده نمود؟

چه آموخته بودید که اوج ددمنشی تکفیری های داعش را این گونه برملا نمود؟

روزها وسال ها گفتیم وگفتند این نطفه حرام از آل سعود است همان آل سعودی که به مزار اهل بیت رسول الله(ص) هم رحم نکرد وهمه را با خاک یکسان کردهمان آل سعودی که تصمیم به ویرانی مشجع شریف بهترین خلق خدا گرفته بود همان بی شرم هایی که تصمیم به ویرانی خانه امن الهی یعنی کعبه مکرمه گرفته بود.

همواره می دیدیم که این آل منحوس کارشان بریدن سرها شده بود وهمین چند مدت پیش بود که یکی از بهترین خلق الله را با شمشیرکین وبی دینی شان سربریدند آری آن شیخ مظلوم را می گویم که هم نام پنجمین فرزند رسول الله (ص)بودشیخ نمرباقر النمر.

اما شهید دلاورشما با فدیه دادن بهترین داشته هایش این آل ریا وتزویر،را زیبا رسوا نمودوبه جهانیان بسیار عبرت انگیز ثابت نمود که داعش میوه ی فاسد آل سعود فاسد است.

خواهر محترمم همسر شهید حججی عزیز

شما نیز به سهم خویشتن تاریخ را سرودید چه زینب هایی در بلاد فارس همان ام القرای مسلمانان جهان هستند وبا هزاران هزار تأسف که نمی شناسیم شان شما خواهر محترمم باردیگر عقیله بنی هاشم را زیبا معنا بخشیدید شما به جهانیان هشداردادید که ای خلق الله این جماعت از آزادگی ومردانگی نه تنها بی بهره اند بلکه در قاموس آنها چنین واژه هایی هنوز پیدایش نداشته است.شما زیبا رسوایی آل سعود را برای جهانیان تشریح نمودید.

ای عزیزان حججی

من از کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش با شما سخن می گویم از شهرکامیاران شهری که بسیاری از نجف آبادی ها را در قالب گردان های مهاجرین مورد استقبال قرارداد وپرادری انصار ومهاجرین صدر اسلام در این شهر دوباره تجدید گردید.

شهری که صدها شهید تقدیم ساحت مقدس حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)نموده است شهری که از برادران اهل سنت هستند اهل سنتی که عاشق اهل بیت رسول الله(ص)هستند وهزاران فرزند خود را حسن یا حسین جعفریا رضانام نهاده اند شهری که  نام های دختران خود را بازهرا،فاطمه،بتول،زینب ویا رقیه مزین نموده اند.

این شهر از روز شهادت شهید سربدار ایران اسلامی همچون نجف آباد خون گریه می کند وبسیاری از مادران کامیارانی به افتخار آن شهید والامقام نام فرزند تازه متولد شده خود را محسن نامیده اند.

سلام برروزی که متولد شدی وسلام برروزی که با سینه ای ستبر جان وسر را تقدیم آستان حضرت دوست نمودی وسلام برروزی که با همان سرعاریت داده شده اما خونین برانگیخته خواهی شد تا در آن روز موعود خلایق از حضرت آدم تا آخرین بنده خلق شده بدانند که اسلام دین رحمت بود اما عده ای بی دین وملحد می خواستند این دین برادری،صلح وآشتی را نزد جهانیان دینی خشن وانسان کش معرفی کنند.

خدانگهدارتان این بهترین بندگان خدا تنها خواسته ما این است که درروز جزا دست مان را بگیریدتاریخ : سه شنبه 7 شهریور 1396 | 21:33 | نویسنده : کامیاران نیوز | نظرات