وبسایت کامیاران نیوز صدای مردم گرانقدر کامیاران

دفاع مقدس حماسه ای جاودان

به قلم محمدشریفیان عضو شورای اسلامی شهرکامیاران

http://www.upsara.com/images/c9n9_محمدشریفیان.jpg

دفاع مقدس دفاع ازآب وخاک نبود چراکه اگر بدین منظور پای درجنگ می گذاشتیم ترفندهای بسیاری بود که درکمتر از یک سال رزمندگان غیور ایرانی در بغداد رژه پیروزی برگزار نمایندکافی بود چراغ سبزی را به قدرت های استکباری نشان می دادیم تا همچون سال های قبل از جنگ ژندارم بلامنازع نه تنها خلیج  همیشه فارس بلکه کل خاورمیانه باشیم.

هرچند دشمنان غدارایران اسلامی همواره سردشمنی با این ملت وباورهایش رادارندوهیچگاه خصومت علیه تنها نماینده واقعی دین خدا را  رها نمی کنند ودر هرزمان ترفندخاص خود را به کارگرفته تا ملتی بزرگ را متوقف کنند اما این کشور ضمن برپاداشتن شعائرالله هیچگاه در فکر تجاوز نبوده ونیست ودفاع را بزرگترین دستاورد خود می داندکه نمونه بارز آن در هشت سال ددمنشی لابی صهیونیست مسیحی درقالب حزب بعث عفلقی بود که سربازان پیرجماران هیچ گاه وتحت هیچ شرایطی از آموزه های دینی خارج نگردیده  با مردمان مناطق آزاد شده همچون ملت خود برخورد نموده ودرتنگناها هم رهایشان نکردند.

هفته دفاع مقدس یاد آور ایثار, فداکاری , شجاعت و استقامت غیور مردان و شیر زنان سرزمینی است که با لبیک گفتن به فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی با جانفشانی و شهادت حماسه ای خلق کردند که تا ابد جاودان و ماندگار خواهد ماند .

بی تردید، مقدس ترین جهاد، جهادی است که به عنوان دفاع از حقوق انسانی صورت گرفته باشد. در جنگ تحمیلی، رژیم بعث عراق، جنگی ناخواسته را به کشور ما تحمیل کرد و با نادیده گرفتن استقلال سرزمین ما به ایران اسلامی تجاوز کرد. از این رو، مردم غیرتمند ایران، در دفاعی مقدس، از حق خود که دفاع از استقلال سرزمین و هویت دینی ـ ملی خود بود، دفاع کردند.
اینجانب با بزرگداشت سالگرد هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا , ایثارگران,  آزادگان , جانبازان و رزمندگان جنگ تحمیلی. و ادای احترام به ملت شهید پرور ایران اسلامی و خانواده های معزز و معظم شهدا , ایثارگران,  آزادگان,  جانبازان و رزمندگان و توفیق سعادت و سربلندی نظام را در سایه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله سید علی خامنه ای ( مدظله العالی علی الرئوس المسلمین)از درگاه پروردگار متعال مسئلت دارم

فرزند کامیاران وخدمتگزارمردم گرانقدر درشورای اسلامی شهرکامیاران

محمدشریفیان

داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : جمعه 31 شهریور 1396 توسط : کامیاران نیوز