تبلیغات
وبسایت کامیاران نیوز - بازدید های مسئولین امیدواری را به ارمغان آورده است

بازدید های مسئولین امیدواری را به ارمغان آورده است

http://www.upsara.com/images/0yc8_شورای_شهر5.jpg کامیاران نیوز: چند روزی است که مسئولین شهری از نقاط مختلف شهربازدید به عمل می آورند که این نوع نگرش مسئولین به شهر ومشکلات آن دلگرمی همشهریان را به صورت گسترده ای فراهم آورده است.

روز گذشته نیز همچون دیگر روزهای قبل دکترفرهادی معاونت فرمانداری مهندس وفائی رئیس شورای اسلامی شهرکامیاران مهندس اردلان شهردارکامیاران،مهندس آزادشیروانی عضو شورای اسلامی شهرکامیاران تقوی مسئول حراست فرمانداری ومهندس ابراهیمی کارشناس شهری از فرمانداری کامیاران از چندین نقطه شهر بازدید نمودند.

دراین بازدیدها که از نقاط بیشترتوسعه یافته تا کمترتوسعه یافته در آن دیده می شود تصمیمات خوبی نیز اتخاذ گردیده است که مهمترین آن سپردن مناطق کمترتوسعه یافته به ویژه کامیاران کهنه به کارشناسان امر به خاطر ارائه راهکارهای مناسب  جهت توسعه این قسمت از شهرمی باشد.

مهندس وفائی درگفتگوبا خبرنگارکامیاران نیوز ضمن تشریح این بازدیدها بیان داشت قبل از هرچیز تصمیم گرفته ایم بین هیچ نقطه ای از شهر تفاوت قائل نشویم وهمه ی شهروندان را با یک دید بنگریم.

رئیس شورای اسلامی شهرکامیاران در ادامه بیان داشت اگر در مسیر توسعه مناطقی بیشترمورد توجه قرارگرفت این بدان معنا نیست که در میان مناطق تبعیضی قائل شده ایم بلکه این مهم به خاطر عدم توسعه نیافتگی منطقه ای است که بیشتر مورد توجه قرارگرفته است تا با انجام این راهکارها فاصله بین مناطق شهری کم شود.

وفائی گفت شما اگر کامیاران کهنه را بنگرید درحالی که مرکز کامیاران بوده است اما از نظر توسعه بسیار سطح پائینی نسبت به بسیاری از دیگر نقاط شهری را دارامی باشدبه همین خاطر به کارشناسان دستورداده ایم این منطقه مورد بررسی های همه جانبه قرارگرفته تا درمسیر بهسازی معابر وفضاهای تفریحی کودکان بتوانیم خدماتی را به این عزیزان اراده نمائیم.

وفائی در پایان بیان داشت من به نوبه خود از برادربسیارعزیزم جناب آقای دکترفرهادی تقدیر وتشکر می نمایم که نسبت به کامیاران دارای دغدغه های خاص خود می باشد وساخته شدن کامیاران از آرزوهای قلبی این برادرعزیز است وانشاءالله همه تصمیم گرفته ایم در راستای ساختن کامیاران گام های خوب ومهمی براداریم تا همشهریان به جایگاه واقعی خود در جامعه شهری دست یابند.

 

http://www.upsara.com/images/j7im_شورای_شهر6.jpgتاریخ : چهارشنبه 12 مهر 1396 | 14:53 | نویسنده : کامیاران نیوز | نظرات