بازدید مسئولین از پروژه ساختمان پزشکان روبروی بیمارستان

مهندس وفائی:مردم ولی نعمتان ماهستند

http://www.upsara.com/images/og8_%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C_%D8%B4%D9%87%D8%B12.jpg

کامیاران نیوز: دکترفرهادی معاونت فرمانداری کامیاران،مهندس وفائی رئیس شورای اسلامی شهرکامیاران،مهندس اردلان سرپرست شهرداری ومهندس ابراهیمی کارشناس فرمانداری کامیاران از پروژه نیمه کاره ی ساختمان پزشکان شهرکامیاران بازدیدبه  عمل آوردند.

به گزارش خبرنگار کامیاران نیوز درپی انتقادات تعدادی از همشهریان نسبت به معضلاتی که این پروژه فراهم آورده است در اقدامی ضربتی از این پروژه بازدید به عمل آمد وتصمیمات لازم اتخاذگردید.

مهندس وفائی رئیس شورای اسامی شهرکامیاران در گفتگو با خبرنگار کامیاران نیوز ضمن تشریح اهداف این بازدید از یک سو واحترام به دیدگاه همشهریان از سوئی دیگر بیان داشت ما خود را موظف به خدمت می دانیم تا جائی که بعضی از مسائل ومعضلات  در حیطه وظایف ما نمی باشند اما هیچ گاه خود را در این خصوص بی مسئولیت ندانسته ایم.

وفائی در ادامه بیان داشت به محض دریافت هرگونه انتقاد سریعا در خصوص آن اقدامات لازم را اتخاذ می نمائیم وحتی اگر در مقابل فرد منتقد جوابی نداشته باشیم رسما وبدون هیچگونه تردیدی از او عذرخواهی می نمائیم چون معتقدیم مردم ولی تعمتان این کشور عزیز هستند.

مهندس ولی وفائی در پایان این گفتگو بیان داشت در خصوص این پروژه نیزدستورات لازم به ویزه در بخش آسفالت خیابان های اطراف صادر شده است که انشاءالله در سریع ترین فرصت انجام خواهدپذیرفت.

http://www.upsara.com/images/qbqu_%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C_%D8%B4%D9%87%D8%B13.jpgتاریخ : چهارشنبه 12 مهر 1396 | 15:55 | نویسنده : کامیاران نیوز | نظرات