تبلیغات
وبسایت کامیاران نیوز - کامیاران مقام سوم رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان کردستان را کسب نمود

پس ازرقابت های فشرده درسنندج؛

کامیاران  مقام سوم رقابت های کشتی آزاد  بزرگسالان کردستان را کسب نمود

سنندج قهرمان رقابت های کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان کردستان شد

 کامیاران نیوز:رقابت های کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان استان کردستان شامگاه روز پنج شنبه 13 مهرماه با قهرمانی تیم سنندج پایان پذیرفت.


 رقابت های کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان استان کردستان شامگاه روز پنج شنبه 13 مهرماه با مشخص شدن نفرات و تیم های نخست در سنندج به کار خود پایان داد.

در این مسابقات 160 کشتی گیر آزاد و فرنگی کار از 10 شهرستان های تابعه استان شرکت کردند و به مدت یک روز در 10 وزن بر روی تشک رفتند و با یگدیگر به رقابت پرداختند.

در پایان در کشتی آزاد: زانیار شیخ احمدی، شاهین نجفی و سیاوش احمدزاده از سنندج، میلاد ورمقانی از قروه، میلاد خالدیان، آرام رحیمی، سجاد محمدی، علی اصغری، شورش آقایی و شاهین حاجی میرزائی از سنندج عناوین نخست اوزان 57، 61، 65، 70، 74، 79، 86، 92، 97 و 125 کیلوگرم را به دست آوردند.

در نتیجه تیمی کشتی آزاد، سنندج در جایگاه اول قرار گرفت، بانه دوم شد و کامیاران بر سکوی سوم تکیه زد.

در رقابت های کشتی فرنگی: شاهو رحیمی و یونس آقا محمدی از دهگلان، عبدالواحد ناظمی از سقز، پیام رحیمی از دهگلان، امیر فرودی از سقز، مسلم امیری از دهگلان، محمد ابراهیمی، سینا ساعدی، ادریس ابراهیمی از سنندج و روح اله عزیزخانی از بیجار مقام اول این دوره از مسابقات به خود اختصاص دادند.

شهرستان های سنندج، دهگلان و سقز به ترتیب عناوین اول تا سوم بخش تیمی رشته کشتی فرنگی را به دست آوردند.

گفتنی است، نفرات برتر رقابت های کشتی آزاد هفتم آبان ماه در استان گلستان و کشتی گیران برگزیده بخش فرنگی 13 آبان به مسابقات کشوری در لرستان اعزام خواهند شد.خبرگزاری موج،تاریخ : شنبه 15 مهر 1396 | 15:46 | نویسنده کامیاران نیوز : کامیاران نیوز | نظرات