وبسایت کامیاران نیوز صدای مردم گرانقدر کامیاران

مصوبات ارزشی درحوزه عمرانی کامیاران

آقای مهندس علوی جدت رسول الله نگهدارت باشد/دعای خیرمردم کامیاران بدرقه ی راهت باد 

http://www.upsara.com/images/w0vq_%D8%B9%D9%84%D9%88%DB%8C12.jpg

 کامیاران نیوز:شب گذشته اخباری درخصوص مصوبات مهمی دربخش راه،مسکن مهروآموزش وپرورش به همت سیداحسن علوی نماینده ی حوزه انتخابیه درفضای مجازی دست به دست گردید.

به همین خاطروآگاهی ازصحت وسقم  موضوع گفتگوئی با رئیس دفتر سیداحسن علوی درشهرستان کامیاران داشتیم که خلاصه ی سخنان مهندس رحمت محمدی تقدیم حضورکاربران محترم کامیاران نیوز می گردد.

مهندس رحمت محمدی رئیس دفترسیداحسن علوی دراین گفتگو اعلام نمود:

مهندس علوی همواره نسبت به کامیاران نگاه برتری داشته است که این مصوبات نمونه ی کوچکی از تلاش های ایشان تنها دربخش راه ومسکن درشهرستان کامیاران است

سید احسن علوی  در جلسە ای که شب گذشته  یکم آبان و با حضورایشان و معاونین مربوطە وزارت راه و مدیر کل راه و شهرسازی استان کردستان برگزار شدضمن تصویب مصوباتی در حوزه انتخابیه(سنندج کامیاران ودیواندره)اعلام نمودندبعضی از مصوبه ها دربین سه شهرستان مشترک می باشد که سهم هرشهرستان توسط کارشناسان امرمشخص خواهدشد.
از مهمترین این مصوبات، تصویب مبلغ ۳.۵ میلیارد تومان برای محوطە سازی مسکن مهر حوزەهای انتخابیە سنندج، دیواندرە و کامیاران می باشد که در مجموع رقم بسیار مناسبی می باشد ضمن اینکه دردو پروژه اصلی مسکن مهر کامیاران خوشبختانه در این بخش وبا پیگیری های قبلی فعالیت های خوبی به ویژه در بخش آسفالت صورت گرفته است.

مهندس محمدی در ادامه بیان داشتند از جمله دستاوردهای جلسه شب گذشته تصویب مدرسە ۱۰ کلاسه برای مسکن مهر شهرستان کامیاران می باشد که به جرأت می توان گفت مهمترین مشکل پروژه مسکن مهر کامیاران همین موضوع می باشد چرا که مسکن مهر کامیاران از لحاظ موقعیت جغرافیایی در جایی قرارگرفته است که تردد خودروها زیاد بوده واین مصوبه برای امنیت دانش آموزان بسیار بسیار حیاتی است.

رئیس دفترمهندس علوی بیان داشت همانگونه که اطلاع دارید درجریان سفر چند ماه گذشته مقام عالی وزارت شاهد شروعی بسیار زیبا دربخش پروژه بزرگراهی کرمانشاه میاندوآب در قطعات حدفاصل کامیاران  سنندج بودیم که آغازاین پروژه مهم از دستاوردهای آن سفر واصرار مهندس علوی می باشد وبرکسی پوشیده نیست که سید احسن علوی به جهت کمیسیونی که درآن حضورداشته وارتباطاتی که با وزارت راه وشهرسازی دارد،در اجرای این بزرگراه نقش اول را دارند.

محمدی در ادامه گفت از جمله مصوبات دیشب تسریع در تکمیل قطعات جاده های سنندج، کامیاران و ،ورودی کامیاران از سمت کرمانشاه می باشد که آثار پرخیروبرکتی نه تنهابرای مردم کامیاران بلکه کلیه ی ساکنان  شمالغرب کشور دارد که از جمله ی این برکات از بین رفتن تصادفات روبرو بوده که  همواره آزاردهنده بوده است.

مهندس محمدی درپایان گفت دربحث جاده های روستایی حوزە انتخابیه ی  کامیاران نیزمصوبات خوبی راشاهد هستیم که به جرأت می توان گفت در امر توسعه به ویژه غرب وشمال شرق کامیاران شاهد انقلابی در بحث توسعه خواهیم بود که بعد از اجرای آنها دیگر شاهد از بین رفتن دسترنج کشاورزان نخواهیم بود که از این مصوبات باید به جادە سریز بە طول 7 کیلومتر و جادە کوماین تا جادە اصلی موچش بە طول 12 کیلومتراشاره نمود.

داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : سه شنبه 2 آبان 1396 توسط : کامیاران نیوز