وبسایت کامیاران نیوز صدای مردم گرانقدر کامیاران

وَلَن تَرْضَىٰ عَنكَ الْیَهُودُ وَلَا النَّصَارَىٰ حَتَّىٰ تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ

نقدی بر گزافه گوئی های نتانیاهو ومواضع ذلیلانه ی حکام عرب

نویسنده:حاج پویا باجلانی

http://www.upsara.com/images/c5ul_%D8%AD%D8%A7%D8%AC_%D9%BE%D9%88%DB%8C%D8%A71.jpg

هفته ی گذشته نخست وزیر رژیم نامشروع صهیونیست های کودک کش در سخنانی ضمن تحقیر حاکمان عرب چنین یاوه سرائی می کند:

 10 سال پیش فکر نمی کردم این قدر به اعراب نزدیک شویم

اکنون که این قاتل کودکان وزنان فلسطینی ولبنانی ودیگر مسلمانان تا این حد مغرور گشته وبه خود اجازه ی چنین مهملاتی را می دهد باید تحقیق نمود که ایراد کار کجاست؟

آیا این نشانی آشکار از تسلیم شدن خفت بار سران بعضی از رژیم های عربی در مقابل زیاده خواهی های این زالو صفت نیست؟

حال به هر صورتی که باشد باید خطاب به این سران فاسد عرب گفت؟

آیا حکام خائن عرب درمقابل رسول الله(ص)چه جوابی خواهید داشت که این صهیونیست های نابکار اینگونه از شما نابخردان سخن می گویند؟

شما که درنژادپرستی دست صهیونیست ها را از پشت بسته اید(البته درظاهر) چرا فلسطین عرب را دو دستی تقدیم این قوم نابخرد کردید؟

دشمنی شما با ملت خداجو ومؤمن ایران اسلامی به خاطر چیست؟مگر ایران جز سربلندی امت اسلام چه چیز طلب کرده است؟

http://www.upsara.com/images/c5ul_%D8%AD%D8%A7%D8%AC_%D9%BE%D9%88%DB%8C%D8%A71.jpg

آیا می دانید تمام مشکلات ایران عزیز صرفا به خاطر دشمنی با صهیونیست هاست وبحث های هسته ای وموشکی و....همه راه بیراهه است؟

آیا می دانید اگر ما دشمن شما بودیم با یک اشارت می توانستیم  دلار را به همان هفتادریال برگردانیم؟

کافی بود ما رژیم نامشروع صهیونیست ها را به رسمیت می شناختیم  آن وقت می دانستید که اگر بمب اتم هم داشتیم نه تنها  ایرادی نبود بلکه همین عمو سام تان می گفت بمب اتم از نیازهای اساسی ایران است.

به ما انواع موشک ها را هدیه می دادند جنگنده هایی که امروز در اختیار شماست نسل های برترش در آشیانه های نیروی هوائی ما بود پیشرفته ترین افزار آلات جنگی امروز در دستان ما بوداما:

اما اعتقاد ما همان آیه ی بسیار شفاف است که هیچ  عذروبهانه ای را هم نمی پذیرد صهیونیست ها دشمنان واقعی اسلام هستند وفلسطین پاره تن اسلام است وخسارت های سنگینی که 40سال است برما روا داشته اند صرفا به خاطر دفاع از اسلام وفلسطین است واگر در این راه تمامی داشته های مان را از دست داده اگر یکایک جوان های مان با اقتدا به امام عاشورائی شان  جان را در طبق اخلاص گذاشته کربلائی شوند اگر ملت بزرگوارمان به خاطر دفاع از این ایده وعقیده سال های سال گرسنگی کشند می پذیریم اما دست از ایمان مان برنخواهیم داشت.

آقایان حاکم برسرنوشت اعراب که الحق والانصاف به ناحق براین کرسی تکیه زده اید راه خود را از دشمن حقیقی دین خدا جدا کنید آمریکا وصهیونیست ها در حال برهنه نمودن شما از عقاید دینی تان هستند اما یا خبرندارید ویا دارید خود را به خواب زده اید از این راه ابتر دست بردارید دشمنی شما با قبله ی آمال ومظلومان جهان تنها شما را به جهنم نزدیک تر می کند.

چگونه به خود جرأت داده اید شقی ترین انسان ها را برگزینید؟ همانانی که حتی به پیامبران بنی اسرائیل ترحم نکرده بسیاری از آن عزیزان را به شهادت رساندند که داستان شهادت حضرت زکریا وفرزند نستوهش حضرت یحیی علیهما السلام چنان وحشتناک بوده است که تنها از عهده ی همین صهیونیست های جنایتکار برمی آید حال شما ایران اسلامی را دشمن خود فرض کرده به صهیونیست ها پناه می برید تا آنجا که آن قاتل کودکان وزنان فلسطینی ولبنانی  نتانیاهوی جنایتکارکه درجنایت روی هیتلر وچنگیز وتیمور را سپید کرده است به صراحت اینگونه اعتراف می کند:

 

10سال پیش فکر نمی کردم این قدر به اعراب نزدیک شویم

این یعنی شما خیلی خراب کرده اید این یعنی شما از صهیونیست ها صهیونیست ترشده اید

این جنایتکار بالفطره در همین را ستا اینگونه یاوه سرائی می کند:

 من که تقریبا هم‌سن اسرائیل هستم، در عمرم هرگز چنین چیزی را پیش از این شاهد نبوده‌ام. این [همسویی] ابتدا با داشتن دشمن مشترک یعنی اسلام افراطی و داعش و موضع مشترک در قبال ایران شکل گرفت.

او به صراحت اعتراف می کند که هیچگاه اعراب را تا این حد ذلیل ندیده است که برای برقراری رابطه با صهیونیست ها از هم سبقت می گیرند.

آیا این نوعی تمسخر کردن شما نیست؟

آنان چنان  شما را بازیچه قرار داده اند که در هرفرصتی به جهت تفریح  کردن ولذت بردن به شما رجوع می کنند وکاری کرده اید که  ملت های تان مدام برشما لعن ونفرین بفرستند وحتی یکی از دلایل اصلی انقلاب های عربی مخالفت با این نوع رفتارهای شما در قبال صهیونیست ها بود.

اما زمانی که قافیه را باخته بودید به جای عذرخواهی از ملت هایتان به صهیونیست ها جهت سرکوب مسلمان تحت سلطه یتان پناه بردید تا چند روزی بیشتر بر مسند قدرت شیطانی تان باقی بمانید.

ای جکام نابخرد از این راه برگردید وبه درگاه خدا توبه کنید هرچند تقبل توبه ی شما بسیار دشوار است اما توبه کنید وبه راه خدا بازگردید شاید خداوند به شما ترحم نمود!!!

داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : دوشنبه 9 بهمن 1396 توسط : کامیاران نیوز