وبسایت کامیاران نیوز صدای مردم گرانقدر کامیاران

124 طرح خدماتی، عمرانی و کشاورزی در کامیاران افتتاح شد

کامیاران نیوز:همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر، 124 طرح خدماتی، عمرانی و کشاورزی در شهرستان کامیاران با 420 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش کامیاران نیوز، این طرح ها شامل 10 مسکن مددجویان کمیته امداد، 2 تعاونی مسکن مهر، سه مسکن خانوارهای 2 معلولی و یک کلنیک مددکاری اجتماعی بهزیستی، 106 طرح جهاد کشاورزی، یک مسجد روستایی و پارک شهر موچش است.
سرپرست فرمانداری کامیاران روز چهارشنبه در آیین افتتاح این طرح ها با تبریک ایام فجر انقلاب گفت: این طرح ها با هدف ایجاد اشتغال و کمک به نیازمندان و اقشار کم درآمد شهرستان اجرا شده است.
جمال ارشدی با بیان اینکه طرح های راه و شهرسازی که شامل 2 تعاونی مسکن مهر است با 360 میلیارد ریال مهمترین این طرح ها بود، افزود: این طرح ها موجب تکمیل 672 واحد مسکن مهر و تحویل آنها به اعضا شد.
وی به افتتاح واحد ذرت خشک کنی و یک واحد تولید مرغ گوشتی در حوزه جهاد کشاورزی با هزینه 27 میلیارد ریال نیز اشاره کرد و یادآور شد: این طرح ها موجب ایجاد اشتغال برای 13 نفر شده است.
ارشدی به افتتاح 102 طرح آبیاری تحت فشار نیز اشاره کرد و گفت: این طرح ها با اعتبار 15 میلیارد و 930 میلیون ریال به بهره برداری رسید.
وی در خصوص 15 طرح خدماتی هم گفت: این طرح ها شامل 10 مسکن مددجویی کمیته امداد با 65 میلیارد ریال اعتبار، مسجد روستایی آساوله با 4 میلیارد ریال و چهار طرح بهزیستی با 900 میلیون ریال است.
سرپرست فرمانداری کامیاران با اشاره به اینکه احداث پارک شهر موچش از دیگر طرح هایی است که امروز افتتاح شد، تاکید کرد: این طرح با اعتبار هشت میلیارد ریالی اجرا و به بهره برداری رسید.
این طرح ها به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران روز چهارشنبه 18 بهمن با حضور سرپرست فرمانداری کامیاران، مدیران کل جهاد کشاورزی، کمیته امداد امام(ره)، تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان و برخی مسئولان محلی به بهربرداری رسید.
کامیاران با 102 هزار نفر جمعیت در 65 کیلومتری جنوب سنندج واقع شده است.
خبرنگار: ژاله گرگانی** انتشار: سلیمانی

داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : پنجشنبه 19 بهمن 1396 توسط : کامیاران نیوز