تبلیغات
وبسایت کامیاران نیوز - افشانی در حاشیه جلسه هیأت‌ دولت: بریده شدن گوش یک نوجوان «ساختگی» بود منتشرکنندگان خبر اقرارکردند
افشانی در حاشیه جلسه هیأت‌ دولت:
 
بریده شدن گوش یک نوجوان «ساختگی» بود
 
منتشرکنندگان خبر اقرارکردند
 
بریده شدن گوش یک نوجوان «ساختگی» بود/ منتشرکنندگان خبر اقرار کردندکامیاران نیوز:شهردار تهران در مورد بریده شدن گوش یک نوجوان گفت: این موضوع، مطلقاً صحت ندارد و کسی هم که این خبر را منعکس کرده بود احضار شد و خودشان هم اقرار کردند که ساختگی بوده است.

به گزارش کامیاران نیوز، محمّدعلی افشانی، شهردار تهران، امروز(چهارشنبه ۱۴ شهریور) در حاشیه جلسه هیأت‌دولت و در جمع خبرنگاران در مورد بریده شدن گوش یک نوجوان گفت: متاسفانه تبلیغاتی که علیه شهرداری در این موضوع شد، صحت نداشت. این فرد دیشب آمد شهرداری که گوشش هم آسیب ندیده بود و فردی که با او مصاحبه کرده بود هم آمد و مشخص شد که این مصاحبه ساختگی نیز بوده است.


وی درباره علت خودسوزی فردی در برابر شهرداری تهران، گفت: در منطقه سعادت آباد شخصی بود که خانه مسکونی داشته و آمده طبقه پارکینگ را اجاره داده است و این محل به هر حال مشاع بوده و این ملک پلمپ نشده بود بلکه فقط تغییر کاربری داشته که به او تذکر داده شده بود تا از همه رضایت بگیرد.

افشانی درباره این که آیا شاهد صحنه خودسوزی بوده، اظهار کرد: متأسفم برای مطالبی که به کل کذب است.، من ساعت 8 صبح تا 12 در وزارت کشور در گردهمایی شهرداران کلان شهرها بودم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: قانونی داریم تحت عنوان قانون تشکیلات انتخابات شهر و شهرداران که شخص شهردار هم قانون خاص دارد و باید با آن قانون موضوع بررسی شود نه با قانون عام، ضمن اینکه علاقه‌مند نیستم تا زمانی که قانون ابلاغ نشود درباره‌اش صحبت کنم.تاریخ : چهارشنبه 14 شهریور 1397 | 14:17 | نویسنده : کامیاران نیوز | نظرات