تبلیغات
وبسایت کامیاران نیوز - خانم افشار اینجا کردستان است مهد اسلام،قرآن ومهدفرهنگ وتمدن

خانم افشار اینجا کردستان است مهد اسلام،قرآن ومهدفرهنگ وتمدن

به قلم:مجتبی باجلانی کامیارانی

مهناز افشار در گلشیفته

خانم افشار گویا مردمان کرد را نمی شناسی که اینگونه بی محابا می نویسی؟


در این خصوص در آینده ای بسیارنزدیک برایت خواهم نوشت که کرد را بشناسی واما:

نوشته ای:

چرا اینقدر بلا سرمون میاد. چرا اینقدر بد شدیم. فقر فرهنگی و فقر انسانی، پایان هم ماست... رتبه بندی جهان دست خود ماست میشه اول بود و میشه آخر شد.

حال باید پرسید:

چه کسانی این بلاها را برسرملت می آورند؟

جواب این سوال زیاد سخت نیست آنانی این بلا را برسرملت می آورند که در زندگی شاهانه خود خفته اند ،هیچگاه فقر آنان را نیازرده است واز همه بدتر هرگاه موضوعی پیش می آید علامه دهر شده نظرات صدمن یک غاز از خود صادر می کنند.

ما مردمان مناطق کردنشین علی الخصوص استان کردستان،فقر فرهنگی نداریم حداقل در این خصوص تمام جهانیان می دانند مردمان کردنشین،مردمانی کاملا فرهنگی هستند ودر سفرپرخیروبرکت امام خامنه ای روحی له الفداء به استان کردستان معظم له استان ما را فرهنگی نام نهادند.

پس خواهشا به بهانه ی تمایلات درونی خودتان از مردمان کرد خرج نکنید مردمان کرد نه تنها فقر انسانی ندارند بلکه در این مقال سرآمد جهانیان هستند.

آیا هرگز از خود پرسیده ای چرا در استان کردستان شکم های گرسنه بسیارکم است؟ ازخود پرسیده ای چرا در کردستان روابط اجتماعی در صدر ارتباطات است؟

خیر،قطعا حضرتعالی نمی دانی اگر می دانستی هنگام اظهار نظر در خصوص گل پرپر شده مردمان قدرشناس کردستان اینگونه اظهار نظر نمی نمودی واز مردم کرد هزینه نمی کردی.

اما جواب را خوب مظالعه بفرما،مردمان کرد مردمانی مومن وعاشق آموزه های الهی هستند واز آن تحت عنوان عاشقانه های دین خدا نام می برند.

مساجد کردستان تحت هیچ شرایطی از مردم معتقد خالی نیست صفوف جمعه وجماعات در کردستان به نسبت جمعیت در جهان مقام اول را به خود اختصاص داده ومی دهد،

مراکز علمی کردستان در حال ترقی وپیمودن مدارج عالی علمی هستند دانشگاهها در کردستان در حال رشد وحتی ازدیاد هستند در هرشهری وحتی روستاها بدون استثنا شاهد تاسیس مراکز علمی ودینی خواهی بود در روستاهای دور افتاده وکمتر توسعه یافته از نظر زیرساخت ها اما ساهد خواهی بود که حتی در اینگونه روستاها حوزه های علمیه از دهها سال پیش وجود داشته اند آن وقت در قضیه ی شکوفه ی به خزان نشسته مردمان کردستان از فقر فرهنگی وانسانی سخن می گوئی؟

صدها سال است درکردستان شیعه وسنی در کنار هم زندگی می کنند دختران را به عقد پسران همدیگر درمی آورند در مساجد با هم نماز می گذارند،در مراسمات شاد ودر تلخی ها همدیگر را رها نمی کنند،

آیا دلیل این همه وحدت ویکرنگی را می دانی؟

خیر ،نمی دانی،

خانم محترم اینجا کردستان است وبه احدی اجازه نخواهیم داد از احساسات پاک مردمان این خطه ی گلگون کفن به نفع تمایلات درونی یا حزبی وجناحی خود بهره برداری نماید وتلاش نکنید از این ممر نمدی برای خود دست وپا کنید چرا که کردها آبرو وشرف شان را با هیچ چیز معامله نمی کنند وبرای آبروی خود همان اندازه ارزش قائل هستند که برای آبروی دیگران قائلند.

به شما توصیه می کنم تشریف بیاورید وچند روزی را میهمان خانه های کردها باشید تا از نزدیک با این مردمان خداجوی وخداترس بیشتر آشنا شوی چرا که اگر این مهم انجام پذیرد منبعد در خصوص مسائل پیش آمده در کردستان اینگونه بی محابا اظهار نظرنخواهی نمود.

پیوست:

 

 

افشار در  صفحه مجازی خود خبر تجاوز به دنیا ویسی را منتشر می‌کند و باند انتشار خبر تجاوز گسترش پیدا می‌کند. افشار در توئیترش می‌نویسد:

 

شنیدم به دنیا ویسی تجاوز شده و تائید آن تحت بررسی است امیدوارم که دروغ باشه: چرا اینقدر بلا سرمون میاد. چرا اینقدر بد شدیم. فقر فرهنگی و فقر انسانی، پایان هم ماست... رتبه بندی جهان دست خود ماست میشه اول بود و میشه آخر شد.تاریخ : دوشنبه 23 مهر 1397 | 13:53 | نویسنده : کامیاران نیوز | نظرات