وبسایت کامیاران نیوز صدای مردم گرانقدر کامیاران

سیداحسن علوی تخلفات مسئولان مجمع خیرین کردستان را افشا کرد

د
 
کامیاران نیوز:سیداحسن علوی عضو مجمع نمایندگان کردستان در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج از تخلفات شخصی با هویت مشخص در مجمع خیرین کردستان خبر داد و اظهار داشت: قرار است در زمینی که به فضای آموزشی و ساخت مدرسه اختصاص داده شده، چندین مغازه ساخته شود و به فرد خاص واگذار شود و آن فرد سهم دارد!

وی گفت: اگر قرار است فضای آموزشی ساخته شود، دیگر ساخت مغازه معنایی ندارد و اگر قرار بر ساخت مکان تجاری است، نباید نامی هم از مدرسه برده شود و این اقدامات قابل اعتراض و باید بررسی شود.

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس تصریح کرد: بنده انجام کار خیرخواهانه در استان کردستان را با دیده منت پذیرفته و هر خیری که برای احداث فضاهای آموزشی، ورزشی، خوابگاه دانش‌آموزی و یا هر کار عام‌المنفعه‌ای قدمی بردارد، دستش را می‌بوسم و در برابر وی تعظیم هم خواهم کرد.

وی اظهار کرد: اگر در مجمع خیرین کردستان تخلف یا کارهای تجاری انجام شود، به هدف مورد نظر که انجام کارهای خیرخواهانه است، ضربه خواهد رساند و محیط را آلوده می‌کند و این کار درستی نیست.

علوی افزود: باید مسئولان مرتبط اهداف این مجمع را بررسی کنند و چنانچه هدف خاصی در کار نبود، اجازه ساخت‌وساز در زمین‌های کردستان را به خیرین بدهند.

عضو مجمع نمایندگان کردستان در مجلس خاطرنشان کرد: هرکسی برای مردم کار کند و در خدمت مردم باشد، نمایندگان مجلس نیز به آن فرد کمک کرده اما اگر هدف دیگری پشت قضیه باشد، برخورد خواهیم کرد.

داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : پنجشنبه 15 آذر 1397 توسط : کامیاران نیوز