وبسایت کامیاران نیوز صدای مردم گرانقدر کامیاران

همایش شعرعروج خونین شهدای زرنه کامیاران 

سلام ای کبوتران عاشق وای ققنوس های وادی عشق سلام وهزاران سلام به آن روز که از مادر زاده شدید وسلام برشما آن روز که چون فرزندان عاشورای امام حسین (ع) عاشقانه جان باختید وسلام برشما که شمشیر به دست وبا تنی خونین برانگیخته خواهید شد تا شهادت دهید کردستان مظلوم به یمن خون های به ناحق ریخته شما دشمنان زبونش را رسوا کرد آنان که چون دزدان شب رو راه را برمردم مظلوم کردستان بسته تا دست بوس اربابان صهیونیست خود باشند.

به مناسبت پاسداشت شهدای مظلوم زرنه جوانان دلاور کامیارانی که با خون خود شاهو را به سرافرازی بی مثال رساندند.

کامیاران نیوز:به پاس آن خون های ریخته شده به دشت خفاش های کوردل وسیه سیرت فردا یک شنبه راس ساعت 10صبح مراسمی تحت عنوان "همایش شعرعروج خونین شهدای زرنه" برگزارمی گردد.

این مراسم در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان کامیاارن برگزار می گردد.
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : شنبه 30 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز
معاون امنیت داخلی وزارت اطلاعات اعلام کرد
انهدام 2 تیم تروریستی در شرق و غرب کشور توسط وزارت اطلاعات

کامیاران نیوز:معاون امنیت داخلی وزارت اطلاعات گفت: یک تیم تروریستی که قصد داشت با انفجار بیش از 150 کیلوگرم مواد منفجره در قالب 10 بمب، مسیرهای مواصلاتی مرزی در مناطق عمومی راسک - ایرانشهر را ناامن سازد، منهدم شد.

خبرگزاری فارس: انهدام 2 تیم تروریستی در شرق و غرب کشور توسط وزارت اطلاعات


ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : شنبه 30 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز

در گفت و گو حبیب الله قلعه  کارشناس ارشد امور زبان عنوان شد:

تنوع زبانی در ایران، میراث ملی و سرمایه اجتماعی ارزشمندی است

کامیاران نیوز:حبیب الله قلعه از فرزندان خردمند ونخبه کامیاران است هراز چندگاهی مقالاتی تحت عناوین مختلف درحوزه زبان شناسی از این فرزند شایسته کامیاران منتشر می گردد وامیدداریم این روند همچنان ادامه داشته باشد تا در حوزه زبان شناسی شهرکامیاران همچنان حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

همشهریان عزیز در این خصوص اگر سولاتی داشته باشند می توانند از طریق قسمت نظران آن را ارسال نمایند که قطعا جناب آقای قلعه مستحضر هستند وبه موقع جواب های لازم را تقدیم همشهریان محترم خواهند نمود.

آخرین مورد در این خصوص گفتگوئی با این استاد زبان شناسی است که توسط خانم شهلا اخلاقی تهیه گردیده است که عینا تقدیم محضر شریف شما وملت بزرگ ایران می گردد.

تنوع زبانی در ایران، میراث ملی و سرمایه اجتماعی ارزشمندی است


ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : شنبه 30 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز

فرمانده سپاه کامیاران:

هفته بسیج، احترام و تکریم دلاوری های مردان خداست

کامیاران نیوز:فرمانده سپاه کامیاران گفت: : به تعبیر بسیار زیبای امام راحل، بسیج از برکات و الطاف جلیه پروردگار متعال است و شجره طیبه و پر ثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و حدیث عشق می دهد.

هفته بسیج،  احترام و تکریم دلاوری های مردان خداست
ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : شنبه 30 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز

با عنایت به مقاله اینجانب در خصوص حوادث تروریستی فرانسه تعدادی از کاربران محترم موضوع رژیم صهیونیستی را در خصوص این حوادث برجسته نموده وبه نوعی از اینجانب درخواست نموده بودند که چرایی حضور رژیم اشغالگر قدس را درحوادث تروریستی درسطح بین الملل به چالش کشیده شود.

درراستای خواسته این عزیزان برآن شدم که به صورت کلی حضور وتاسیس رژیم نامشروع تل آویورا در حد توان وبضاعت خود تقدیم شما عزیزان وآن دسته از کاربران محترم نمایم.

با تشکر احمدرضا لطفی

شکل گیری اسرائیل و سرآغاز فتنه افکنی در منطقه

به قلم احمدرضا لطفی


بااتمام  جنگ جهانی  دوم که نماد خانمان سوزی گردید و آن همه ویرانی و آوارگی  برای ملل مختلف به جای گذاشته بود،عامل و عاملانش هم برخی سران دیکتاتور و جاه طلب کشورهای اروپایی بودند.

کشورهای آسیایی هم ازجمله کشور ایران از اشغالگری و فشارهای اقتصادی مصون نماند و تاریخی تلخ و به یاد ماندنی برای ایران هم به یادگارماند.

با تسلیم شدن ژاپن در جریان بمباران معروف اتمی شهرهای بزرگ این کشور (هیروشیما وناکازاکی)توسط آمریکا جنگ رسما پایان یافت اما پایان این جنگ پر تلفات  آغازی بود برای رشد و شکوفایی تکنولوژی کشورهای اروپایی ودر انحصار کشیدن علوم برای استثمار سایر کشورها،پایان جنگ و سر آغاز پیشرفت علوم در اروپا برابر شد با پایان آرامش و سرآغاز فتنه انگیزی و بدبختی برای منطقه خاورمیانه،با مهاجرت اجباری و یا به تعبیری اخراج با وعده و،وعیدها و استقرار در سرزمین بیت المقدس و غصب سرزمین مادری و ابا و اجدادی فلسطینی ها و تشکیل کشور نامشروع اسراییل،دول اروپایی که شراین گروه ناسازگار، را،از سر خود بازکرده بودند برای به دست آوردن دل اخراجیان و القاءمظلوم نمایی به آنان از هیچ حمایت و پشتیبانی همه جانبه ای دریغ نکردند و به فوریت نسبت به تسلیح  و دادن مشروعیت در عین نامشروعی تمام  تلاش خود را بکار گرفتند.

http://uupload.ir/files/0rtt_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B4%DB%B1%DB%B2%DB%B2%DB%B8_%DB%B1%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B5%DB%B4.jpg

آمریکای استعمارگر هم به یاری کشورهای اروپایی شتافت و بازیگر اصلی این جریان نامیمون  گردید و با فشار یهودیان ثروتمند ساکن آمریکا که نبض قدرت اقتصاد و کارتل های مهم اقتصادی را در اختیار داشتند.گوی خوش خدمتی را از رقبای اروپایی ربوده و تمام قد از صهیونیست ها حمایت کرد.

  این حمایت ها روز به روز بیشتر و بیشتر هم شده ومی شود تا آنجا که  کشورهای مرتجع  و بی اراده ی عربی و به اصطلاح اسلامی هم دست و پا و چشم بسته و بدون چون و چرا مجری سیاست های خصمانه واسلام ستیزانه ی آمریکا و اسراییل گردیده اندو این چنین آدم کشی،جنایت،برادرکشی،تفرقه انگیزی دینی و مذهبی و اسلام ناب را خدشه دار نمودن در میان افراطیون بی دین و حامیان آنان امری عادی گردیده است.

 هر روز شیوه جدیدی برای کشتن انسان ها ابداع می کنند وزیرساخت های انسانی و اقتصادی برخی کشور های اسلامی و یا به تعبیری سرمایه های متعلق به مسلمانان که همسو با  اسراییل نیستند رامنهدم و از بین می برند.

سران نامسلمان کشورهای مجری سیاست های صهیونیست ها هم خم به ابرو نمی آورند و از ریختن بمب ها و ادوات انفجاری و مخرب اهدایی آمریکا واسرائیل بر سر مردمان بی دفاع، مظلوم و مسلمان افتخار می کنند و برخود می بالند،در ابتدای شکل گیری این کشور نامیمون تعدادی از کشورهای عرب منطقه غیرت دینی و مذهبی شان تقریباً تحریک شد و با تشکیل ائتلافی درصدد حمایت از مظلومان فلسطین برآمدند.

چندین جنگ با اسراییل را شکل دادند، هر چند توفیقات قابل ملاحظه ای بدست نیاوردند و در جریان جنگ معروف شش روز وبا خیانت و سست شدن اراده ی برخی کشورهای ائتلاف، اعراب شکست خوردند اما تنها کشور عربی که ارتشی قوی و مصمم برای مقابله با این رژیم غاصب داشت و اتفاقاً ضربات مهلکی هم به پیکره ی این رژیم جبان وارد کرد،سوریه بود و بالاخره با انعقاد پیمان و معاهده ی ننگین کمپ دیوید که به دستور آمریکا و اجرای مصر به رهبری انورسادات معدوم صورت گرفت اعراب تسلیم محض شدند.

به مرور زمان اکثر این کشورها نوکر آمریکا و اسراییل شدند،اسراییل بعد از سالها با سیاست شیطانی تفرقه، انتقام ضربه ی مهلک ارتش سوریه بر کشورش را درجریان جنگ های تموز با فتنه انگیزی گرفت.

لازم به ذکر است صهیونیست ها هیچ گاه جرأت رویاروئی مستقیم وزمینی را با ارتش قهرمان سوریه نداشته وندارد بلکه این انتقام توسط عواملش که متاسفانه تعدادی از کشورهای اسلامی عربی هستندگرفته شد و درکمال تاسف یکی از عوامل  اصلی، فعلی و مجری فتنه انگیزی اسراییل عنوان خادم حرمین شریفین راهم به ناحق یدک می کشد و باز هم متأسفانه تعدادی از سران کشورهای عربی آفریقایی را هم با تطمیع مجبور به اعزام مزدور برای مسلمان کشی کرده  است.
ملاحظه بفرمایید کینه ی تاریخی صهیونیست ها نسبت به اسلام و مسلمانان چه بلایایی به بار آورده و سران کشورهای به اصطلاح مسلمان عربی چه بی غیرتی و خیانت تاریخی از خود به جای می گذارند.

نماد و مصداق های عینی خائنانه ی  زیادی  از این مسلمان نما در طول تاریخ به ثبت رسیده و مصداق عینی جور و جفا بر اسلام را به نام اسلام در حال حاضر می توانید در سوریه،یمن و عراق به وضوح مشاهده کنید،نتیجه بگیرید و تحلیل کنید که :

آیاپروژه ی اسلام هراسی که حاصل فتنه انگیزی صهیونیست ها می باشد و بخشی مهم و تاثیر گذار از نقشه های شوم و راهبردی این رژیم است و سال هاست با برنامه ریزی برای تحقق آن تلاش می کند به دست مسلمان نماهای بی دین و مذهب اجرا نگردیده ونمی گردد؟


 از بد روزگار این که با کمال تأسف وبه یمن وجود چنین تخریب گرانی که گاه فراتر از صهیونیست ها، کینه توزانه آرمان های اسلام ناب را مورد هجمه قرار می دهند تا حدی در پروژه اسلام هراسی پیشرفت داشته اند.

مخلص کلام این که اسراییل از بدو تأسیس به نیابت از آمریکا سر منشاء تمام جنایت های ضد بشری بوده،هست و خواهد بود و با همین سیاست های  شیطانی بسیاری از کشورهای خود فروخته منطقه هم با آن هم نوا شده به طوری که خیلی از مجروحان گروهک های تکفیری صهیونیستی که در مبارزه با مدافعان مجروح می شوند در بیمارستان های این رژیم مداوا می شوند این یعنی بدترین حالت ممکن برای مسلمانان که از شر شیطان به خود شیطان پناه برده اند و شیطان هم به درستی آنان را در جهت اضمحلال و نیل به اهدافش رهنمون است.

داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : شنبه 30 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز

گزارش خبری:

تابلو‌فرش هنری پرطرفدار و سودآور در کامیاران

کامیاران نیوز:تابلو‌فرش یکی از سودآورترین و پرطرفدارترین صنایع‌دستی در شهرستان کامیاران است که بستر اشتغال افراد زیادی از تمامی گروه‌های سنی را فراهم کرده است.

تابلو‌فرش هنری پرطرفدار و سودآور در کامیاران


ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : شنبه 30 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز
شورای امنیت قطعنامه پیشنهادی فرانسه درباره داعش را تصویب کرد

کامیاران نیوز:شورای امنیت سازمان ملل متحد، بامداد شنبه با تصویب قطعنامه‌ پیشنهادی فرانسه از کشورها خواست به نبرد علیه داعش ملحق شوند.

خبرگزاری فارس: شورای امنیت قطعنامه پیشنهادی فرانسه درباره داعش را تصویب کرد

ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : شنبه 30 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز

جهان خفته وتروریسم بین الملل

نویسنده نادر کوهی

طی هفته گذشته حملات تروریستی ازحوزه مدیترانه(لبنان)به غرب اروپا(فرانسه)رسیده وامروز در آفریقا(مالی)لنگر انداخت.

اما نگاه به این سه حوزه تروریست زده کاملا متفاوت بوده است شهدای برج البراجنه در لبنان گوئی خون سیاهی از محا جراحت هایشان بیرون زده است درحالی که جان باختگان در پاریس از معصومیت وقداست خاصی برخوردار بوده اندومقتولین هتل رادیسون در پایتخت مالی حدفاصل این دو قرارداشته اند.ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : جمعه 29 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز
آخرین خبرها ازحمله تروریستی در پایتخت مالی
خبرگزاری فرانسه: دیگر گروگانی در دست عاملان حمله به هتل مالی نیست/ القاعده، مسئول حمله/ سازمان ملل: حمله به هتل حداقل ۲۹ کشته داشت

کامیاران نیوز:شماری تروریست نزدیک به یک گروه وابسته به القاعده به هتلی در پایتخت مالی حمله کرده و ساکنان آن را به رگبار بستند که طبق خبرهای برخی رسانه‌ها،‌ حداقل ۲۹ تن کشته شدند.

خبرگزاری فارس: خبرگزاری فرانسه: دیگر گروگانی در دست عاملان حمله به هتل مالی نیست/ القاعده، مسئول حمله/ سازمان ملل: حمله به هتل حداقل ۲۹ کشته داشت

ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : جمعه 29 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز
ورود پرونده دلالی دکل نفتی به مرحله‌ جدید با بازداشت پسر وزیر لندن‌نشین

کامیاران نیوز:بازداشت پسر زینت‌الوزرای اصلاحات و افشای قرارداد دلالان دکل با این آقازاده و یکی از دلالان بین‌المللی نفت و اسلحه، پرونده دکل گمشده ۸۷ میلیون دلاری را وارد مراحل جدیدی کرد.

خبرگزاری فارس: ورود پرونده دلالی دکل نفتی به مرحله‌ جدید با بازداشت پسر وزیر لندن‌نشین


ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : جمعه 29 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز
 
حمله تروریستی در پایتخت مالی/ درحال بروزرسانی
تروریست‌ها هتل رادیسون را به رگبار بسته و ۱۷۰ نفر را به گروگان گرفتند/اعزام افسران فرانسوی به مالی

کامیاران نیوز:شماری تروریست که اقداماتشان شبیه اعضای بوکوحرام و گروه‌های تروریستی خاورمیانه است، به هتلی در پایتخت مالی حمله کرده و ساکنان آن را به رگبار بستند که تاکنون کشته شدن 9 نفر و به گروگان گرفته شدن ۱۷۰ نفر از ساکنان هتل تأیید شده است.

خبرگزاری فارس: تروریست‌ها هتل رادیسون را به رگبار بسته و ۱۷۰ نفر را به گروگان گرفتند/اعزام افسران فرانسوی به مالی


ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : جمعه 29 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز
کامیاران نیوز:شعرش را قبل از آمدن رهبر برایم خواند. ٢بیت شعر که روی یک کاغذ چندسانتی و با مدادرنگی نوشته بود و فرستاده بود دفتر رهبری؛ توی همان حالت موجی بودنش. و حال همان تکه کاغذ، سفر رهبر را یک روز طولانی‌تر کرده بود
خبرگزاری فارس: شعری که سفر رهبر انقلاب را طولانی‌تر کرد

ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : جمعه 29 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز
کامیاران نیوز:پس از انتشار خبر عفو جرم سربازان فراری و همچنین اعلام اجرای ثبت نام مرحله دوم جریمه ریالی، شماری از مخاطبان ایسنا ابهامات و سوالاتی را مطرح کردند که جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح به آنها پاسخ داده است.
 


ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : جمعه 29 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز

جلسه کمیسیون صیانت از حقوق شهروندی و حجاب و عفاف کامیاران

کامیاران نیوز:صبح دیروز چهار شنبه 27 آبان کمیسیون صیانت از حقوق شهروندی وحجاب و عفاف به ریاست فرهادی معاون فرماندار و با حضور اعضای کمیسیون در محل جلسات فرمانداری تشکیل شدادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : جمعه 29 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز
کامیاران نیوز:مردم مومن و شهیدپرور شهرستان قرچک در اعتراض به حضور سران فتنه در این شهرستان تجمع کردند.

به گزارش مشرق، ‌حضور دو نفر از سران فتنه در نشست اصلاح‌طلبان شهرستان قرچک که بعدازظهر امروز برگزار شد، سبب رنجش خاطر مردم مومن و شهید‌پرور این شهرستان شد.

مردم شهرستان قرچک با تجمع ‌خود و بدون هیچ‌گونه درگیری اعتراض خود را به حضور این فتنه‌گران در نشست اعلام داشتند.


ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : جمعه 29 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز
کامیاران نیوز:تعداد قطعی رزمنده‌گان ایرانی که طی «عملیات محرم» و دفاع از حرمِ بانوی مقاومت، حضرت زینب کبری(سلام الله علیها)» مدالِ شهادت دریافت کردند به 56 نفر رسید.
شهدای مدافع ایرانی در «عملیات محرم« به 55 نفر رسید+عکسشهدای مدافع ایرانی در «عملیات محرم« به 55 نفر رسید+عکس

ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : جمعه 29 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز

شلیک ۱۲ موشک قاره پیما از روسیه به مواضع داعش در سوریه

کامیاران نیوز:ارتش روسیه اعلام کرد سومین عملیات فشرده خود را علیه سازمان تکفیری صهیونیستی داعش در سوریه انجام داده است.


ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : جمعه 29 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز
 
کامیاران نیوز:دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک از دستگیری یکی از عوامل اصلی تیراندازی‌ اخیر این شهرستان خبر داد.
 


ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : جمعه 29 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز

نخستین زن انتحاری فرانسه را بشناسید/عکس

کامیاران نیوز:بین الملل > اروپا - اولین زن انتحاری در اروپا به نام "حسناء آیه بولحسن" (26 ساله) خود را در محله "سن دونی" در شمال پاریس منفجر کرد.


ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : جمعه 29 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز

آیا سکه ده هزار تومانی ضرب شده است؟

کامیاران نیوز:بانک مرکزی هر چند وقت یکبار اسکناس ها را به سکه تبدیل می کند، به تازگی تصویری از سکه ده هزار تومانی در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است.

 
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ به تازگی تصویری از سکه ده هزار تومانی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است، گفتنی است تا به حال هیچ تصمیمی برای ضرب چنین سکه ای از سوی بانک مرکزی گرفته نشده است.

آیا سکه ده هزار تومانی ضرب شده است؟


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : جمعه 29 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز

عملیات شهادت طلبانه جدید در بیت‌لحم/ 9 صهیونیست کشته و زخمی شدند


پسر رئیس حزب کار رژیم صهیونیستی جزوکشته شد گان


کامیاران نیوز:سه صهیونیست در عملیات امروز فلسطینی ها در تل آویو و غوش عتصیون الخلیل به هلاکت رسیدند، خبرها حاکیست در این عملیات ۱۰صهیوینست نیز زخمی شده اند.


ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : جمعه 29 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز
کامیاران نیوز:بابک محمدی اهل سنندج که غیر از ورزش حرفه ای، خوانندگی هم می کرد دیروز به قتل رسید و تصاویری از نحوه قتلش که یک چاقو در سرش فرو رفته بود، در فضای مجازی منتشر شد که موجب جریحه دار شدن افکار عمومی شد.
 
قتل قهرمان پرورش اندام کشور تایید شد

ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : جمعه 29 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز

یادداشت سیاسی:

آقای مسئول با کدام استدلال؟/قحط الرجال در کردستان ادامه دارد

کامیاران نیوز:در ادامه سلسله انتصاب‌های عجیب در یکی از نهادهای استان کردستان، این بار انتصاب فردی به ریاست یکی از زیرمجموعه‌های این نهاد، ابهامات بسیاری را پیرامون چرایی و دلایل این انتخاب ایجاد کرده است.

آقای مسئول با کدام استدلال؟/قحط الرجال در کردستان ادامه دارد


ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : پنجشنبه 28 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز
فرمانده انتظامی استان درکامیاران:
سردار خرم نیا
کامیاران نیوز:فرمانده انتظامی کردستان، تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی در مراکز انتظامی را از وظایف پلیس دانست و گفت: کارکنان نیروی انتظامی به عنوان پلیس یک نظام اسلامی باید با سعه صدر و اجرای دقیق قوانین رفتار مناسبی با مراجعه‌کنندگان داشته باشند.
به گزارش تابناک کردستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مسعود خرم‌نیا در بازدید از انتظامی شهرستان کامیاران، اظهار کرد: تامین امنیت، آسایش و آرامش شهروندان وظیفه‌ای است که بر عهده نیروی انتظامی نهاده شده و کارکنان این نیرو برای تحقق این هدف از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.


ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : پنجشنبه 28 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز

همایش پیاده روی در روستای شاهینی کامیاران برگزار شد

کامیاران نیوز: همایش پیاده روی خانوادگی با هدف پیشگیری از اعتیاد در روستای شاهینی کامیاران با مشارکت اداره بهزیستی کامیاران برگزار شد.

 

ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : پنجشنبه 28 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز
 
کامیاران نیوز:دادگاه ملی اسپانیا، با جریان انداختن دوباره پرونده شکایت علیه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی، حکم دستگیری وی و 6 وزیر سابق دولتش در صورت ورود به خاک اسپانیا را صادر کرد.

ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : پنجشنبه 28 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز
کامیاران نیوز:دختر بی دفاع در حالی با شمشیر مورد حمله قرار گرفت که وسط شهر! وسط روز! و در امن ترین نقطه شهر کرمانشاه قرار داشت.

ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : پنجشنبه 28 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز
 
کامیاران نیوز:فرماندار مسجدسلیمان از مفقود شدن یک مادر و دختر در اثر آبگرفتگی شدید جاده در بخش 'عنبل' این شهرستان خبر داد.
 


ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : پنجشنبه 28 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز
کامیاران نیوز:داعش در نشریه الکترونیکی خود "دابق"، تصویری از بمبی که باعث انفجار هواپیمای مسافربری روسیه در مصر شد، منتشر کرد.
داعش تصویر بمبی که باعث انفجار هواپیمای روسیه شد را منتشر کرد


ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : پنجشنبه 28 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز
بررسی دومین شایعه بزرگ در مورد سرمربی تیم ملی
کامیاران نیوز:«کی روش سرطان معده دارد» این دومین شایعه طی یک هفته اخیر در مورد سرمربی تیم ملی است که تکذیب می شود. شایعه اول استعفای او پس از بازی تیم ملی مقابل گوام بود که در نهایت معلوم شد منشایی داشته اما کی روش استعفا ندادو امروز هم خبری منتشرشد که سرمربی تیم ملی سرطان معده دارد.خبری که معلوم شد بیماری ای وجود داشته اما به زودی درمان می شود.


ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : پنجشنبه 28 آبان 1394 توسط : کامیاران نیوز
  • تعداد کل صفحات : 20  صفحات :
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4  
  • 5  
  • 6  
  • 7  
  • ...  
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic